Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

Who is who?

 

 

Daniel Baran - redaktor webu, časopisu Ski magazín, majitel školy, manažer Nordic teamu a trenér Dukly Liberec.    "Mám toho moc!" jsou nejčastější slova, ale nevěřte mu...

Radim Nyč - náš bývalý reprezentant a olympionik, bronzový medajlista z ZOH v Calgary, garant školy a hlavní opora, účastníci kempů na Dachsteinu ho znají i jako mistra obou stylů. Jeho nejčastější věta v poslední době je: "Jestli letos nenapadne, tak končím"...

Honza Zampr, kterému nikdo neřekne jinak než Ziky. Hlavní opora našeho Nordic týmu, servisák, specialista na všechno. Jeho nejčastější věta je: "Ale Pane, a že mi z vás praskne koleno!" ( s přízvukem kolínského medvěda )

Zdeněk Krčmář, matador lyžařské stopy, výborný sportovec a hlavně nezničitelný "dědek". Učí oba styly a jeho slova jsou: "Protáhni krok a nacpi tam tu zadnici !"

Štěpán Holý zvaný Myšák - bývalý závodník liberecké Dukly, výborný klasik a učitel nejen ve stopě. Často si pochvaluje: "To je radost učit ty lidi, na rozdíl od parchošů je to fakt baví !"

Klára Kuprová - výborná triatlonistka a všestranný sportovec, tělocvikář na liberecké Univerzitě a výborný pedagog, náš trumf pro výuku dětí. Její nejčastější slova jsou : " Makej broučku a nebreč".

Jarda Kupr - Výborný ultramaratonec, lezec a tělocvikář na liberecké Univerzitě, všestranný sportovec, člen našeho Nordic teamu a hlavně výborný pedagog. Jeho nejčastější slova jsou : " Logiku to nemá, ale možné to je ...!"

Libor Junek, bývalý závodník liberecké Dukly, v současné době tělocvikář a pedagog. Jeho nejčastější slova jsou : " Musíš ten pupek shodit holenku, jinak to nepude ... "

Kontakt :

e-mail: skola(zavináč)nyc-sport.cz ,  skolabezky(zavináč)gmail.com

 

tel. 777 101 911 - Daniel Baran

 

adresa:

Daniel Baran - Danielsport

Kozinova 693/10

Liberec 1

460 01

IČ: 432 28 372


Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.