Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

Komentáře

Kocumovou vyhodili z televize

( Dan Baran ) Předevčírem jsem shodou okolností jel se Zuzkou Kocumovou z Vesce autobusem a mimo jiné jsme s dalšími novináři řešili otázku přechylování. Nejsem toho příznivcem, protože jméno je jméno a nevidím důvod ho komolit. Navíc to není dáno zákonem a tak nevím proč se tím jakkoli zabývat. Nicméně funkcionáři ČT jsou jiného názoru a tak se nerozpakovali ze dne na den zcela neomaleně vyhodit někoho, kdo se zasloužil o popularizaci běžeckého lyžování díky svým zasvěceným komentářům během přenosů tohoto sportu.

 
Vyhazov Zuzky Kocumové
Mirek Kondé, 26.02.2009, 21:33 Odpovědět
Ahoj Dane, plně souhlasím s Tvou reakcí na vyhazov Zuzky Kocumové. Zase jeden člověk na svém místě dostal
"odměnu" ve formě odejítí. Nevěřím, že v tom je nepřeklopování jména- ova. Pan Černý zase jednou ukázal svou pravou tvář.Neumí chlapsky přiznat pravý důvod vyhazovu Zuzky Kocumové.
Je mi to velmi líto, že fundovaného člověka pošle nějaký papláš k ledu. Bohužel se arogance moci v naší zemi stále stupňuje.Každý slušný člověk by nyní už konečně měl reagovat. Nevím,na který e-mail napsat protest, aby jej dostal pan Černý a paní Neumannová. Ta prezentuje pro mne MS Liberec 2009. Poraď. Ahoj.Mirek- moravský orel.

na
 
Sprostý vyhazov
Vladimír Horák, 27.02.2009, 11:11 Odpovědět
Já osobně jsem včera napsal e-mail jak Černému tak v kopii řediteli Janečkovi, kde jsem požadoval, aby mně a veřejnosti tuhle kulišárnu vysvětlili. Pokud je jediným důvodem vyhazovu nepřechylování cizích jmen, je to podle mě sprosťárna. Zuzku Kocumovou uznávám a je mně sympatická svým chováním, odbornými zanlostmi i kultivovaným komentováním. Byl bych pro Zuzku podpořit a napsat písemnou stížnost do ČT i na radu ČT s větší masovou podporou a žádat o zdůvodnění.
 
Vyhazov Zuzky Kocumové
David Zámečník, 27.02.2009, 11:31 Odpovědět
Ahoj Dane, také se připojuji k Tvému názoru ohledně nesmyslného vyhazovu Zuzany Kocůmové z komentátorského týmu, která společně s Martinem Petráskem tuto práci dělala úžasně a zasvěceně. Když jsem se to včera večer dozvěděl napsal jsem O. Černému nesouhlasný mail na otakar.cerny@ceskatelevize.cz. Podle www stranek ČT by měl mít takovou adresu, ale kdo ví jestli to vůbec bude číst. Myslím, že celá událost se má takto: Z. Kocůmová a M.Petrásek nejsou hosté studií ČT, ale díky ním se my stávame hosté světového lyžování a máme jím být za to vděční a respektovat zvyky a jazyk jak se v tomto světě mluví. Pokud si dobře vzpomínám při komentování MS ve Val di Fiemme Neumannová také nepřechylovala a žije...
Mimochodem Marek Svačina se ve svém komentáři dopouští faktických chyb. Plete si události z Val di Fiemme s Lahti, nebo u některých závodů z MS uvádí špatně techniku, kterým se jela, nebo nepřesně popisuje průběh některých závodů atd... A to nemluvím o někdy zcela nezasvědcených až naivních úsudcích, které pronáší. Ale tomuto Černý nebo spíš nikdo z ČT nerozumí takže se to neřeší.

Zdravím David Zámečník
 

Přidat komentář


Jméno:

Název:


Komentář:


Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.