Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

Komentáře

Dachstein II, aneb jak jsme lyžovali nejen na ledovci

Stromy se oděly do podzimního hávu, začalo foukat, pršet a to dohromady nemohlo znamenat nic jiného, než že se blíží zima a před ní již několik let tradiční soustředění v horské obci Ramsau v Rakousku pod Dachsteinem konané pod záštitou Nyč-sportu.

 
Ach jo!
Klára, 23.10.2009, 15:37 Odpovědět
Asi to bylo moc krásné. Ale chtěla bych se dožít toho, že pan Marek nebude dělat chyby. Alespoň pravopisné...
A ten jeho blog je taky pěkný.
 
malý komentář
dalšíKlára, 28.10.2009, 09:43 Odpovědět
Pane Marku,
Vím,že jste celé své dětství strávil intenzivním tréninkem a na češtině jste často chyběl, a proto by Vám jen závistivec vyčítal těch několik strašlivých hrubek.Stejně tak vím, že ve Vašem intenzivním životě je problém najít dvě minuty na opravu toho neskutečného množství překlepů.Veerpalu i Justyna Kowalczyk jsou proti Vám amatéři, tak proč jim nezkomolit jména.To všechno jsou poddružnosti. Ale proč proboha ta sebestřednost!Všichni přeci vědí jak moc úžasný jste,bez toho abyste svým příhodám věnoval celý článek. Účastníci se z něj dozví akorát jací jsou neumětelové(chodili totiž na češtinu, místo aby celé dětství trénovali), kteří se nakonec díky Vám(!)něco trochu naučili.
k.
 
Optimalne ubytovanie v Ramsau
rasto, 24.11.2009, 03:08 Odpovědět
Viete poradit co najblizsie v bezeckym tratiam?
Dakujem :-)
 

Přidat komentář


Jméno:

Název:


Komentář:


Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.