Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

Komentáře

Mazání klistrů

Letošní zima, která zatím byla teplejší, si žádá pro klasický běh mazání stoupacích vosků klistry. Mnoho lyžařů z důvodů „patlání“ raději volí bruslení, ale jízda na klistrech kromě nepříjemné přípravy má kouzlo v jistějším odrazu. Pokud jste se rozhodli trénovat klasiku za každého sněhu, může být tento článek o mazání klistrů pro vás užitečným.

 
zažehlování klistrů
Miroslav Čulík, 14.02.2017, 10:12 Odpovědět
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na jednu věc v souvislosti s mazáním klistrů do stoupací komory lyží. Nejprve nanesu základní (zelený) klistry a zažehlím. Po vychladnutí dám klistr dle aktuálních teplotních a sněhových podmínek. Tento druhý (vrchní) se pouze rozetře rukou (špachtlí) nebo ho mohu taky zažehlit? Děkuji za info.
 

Přidat komentář


Jméno:

Název:


Komentář:


Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.