Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

Komentáře

Dachstein 2011

Letošní pobyty na ledovci byly trochu jiné v tom, že počasí se maličko zbláznilo a kromě těch, kteří přijeli pilovat hlavně techniku jsme v rámci našeho Nordic teamu měli i tréninkový program. Mnozí měli první kontakt se sněhem a tak jsme pracovali na rovnováze, přenosu váhy a skluzu.

  

  

 
Nejen modry byl extra!
Kamila, 20.10.2011, 17:37 Odpovědět
Panove, ještě jednou díky za skvělých par dni, s radosti se přidáváme do zástupu pravidelných frekventantu a těšíme se na setkání v Bedrichove a samozřejmě za rok zase na Dachu! k+t
 
Poděkování
Romik, 21.10.2011, 09:11 Odpovědět
Ahoj kluci. O úspěšnosti Vašeho kurzu hovoří především to, že se první část dua Čuk a Gek (nejhorší pokoj kurzu) dostane na titulní fotografii. Za to Vám patří moje díky... mějte se krásně a za rok se uvidíme!!!
R.
 
Díky
Dan, 23.10.2011, 17:57 Odpovědět
Pozdrav všem z Liberce - těšíme se na další akci s vámi všemi, příjemná parta a hlavně nadaní lyžaři !!!

Za realizační tým Dan
 
Chuť do zimy
Martin Gek, 23.10.2011, 22:50 Odpovědět
Teprve prima soustředěn na ledovci ukončilo moje motochoutky a odstartovalo myšlenky na zimní aktivity. Píši si do kalendáře opět na rok 2012 :-)
 
Pozdrav z Teplic
Anička a Michal, 30.10.2011, 19:58 Odpovědět
Zdravíme všechny, na Dachsteinu jsme si to moc užili a hlavně nabrali nové dovednosti, díky moc, těšíme se na příští setkání třeba i v Krušných horách:-)
 

Přidat komentář


Jméno:

Název:


Komentář:


Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.