Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

Komentáře

Oberhof 2012 - kemp v tunelu

( Jarda Kupr ) - Oberhof je německé město v spolkové zemi Durynsko. Nachází se na hřebenu pohoří Durynský les v nadmořské výšce nad 800 metrů. Ekonomika města je založená na výnosech z turismu. V roce 2005 navštívilo město téměř 130 tisíc turistů. Oberhof je tak po Erfurtu a Výmaru nejčastěji navštěvovaným místem v Durynském lese. Ve městě se nacházejí i lázně – tolik Wikipedie.
 Oberhof je lyžařský pojem. Pro nás, kteří jsme byli na tomto místě poprvé, to bylo jako se ocitnout v říši za zrcadlem. Samotné prostředí Oberhofu je jako stvořené pro kolečkové lyže, běhání, jízdu na kole, lyžování apod. Je zde bobová dráha, biatlonový areál i skokanské můstky. V okolí jsou krásné penziony. Korunu tomu celému však nasazuje moderní lyžařská hala DBK SKI. Ta umožňuje praktický zázrak ve středu Evropy – celoročně zasněžené upravené tratě. Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky.
 

Přidat komentář


Jméno:

Název:


Komentář:


Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.