Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

Komentáře

Sezóna za dveřmi a víkendovky takřka plné !!

Dan - Napadlo trochu sněhu a ejhle - přihlášky začaly chodit po tuctech. Jsme samozřejmě rádi, že máte o naši školu zájem, ale chceme upozornit jen na několik důležitých informací. Vy co ještě váháte, příliš neotálejte, protože s blížícím se sněhem se zaplní rychle i vypsané rezervy účastníků. Protože je problém na Bedřichově sehnat ubytování pouze na víkend ( všichni preferují týdenní pobyty ) , je vypsaný počet míst definitivní a není potom již moc možností. Samozřejmě, kdo má ubytování své, může se přihlásit, protože kapacita míst je daná naším ubytováním.

 
строительство загородного дома
Howardfut, 01.03.2016, 23:11 Odpovědět
Отдельно всегда стоит вопрос стоимости. Перед тем как сварочный аппарат купить, к нему нужно прицениться, сравнить различные предложения. Цена всегда зависит от многих факторов - и от функционала, и от производителя, и даже от страны изготовления. Кроме того, нужно также смотреть на условия, http://taxi-opp.comeze.com которые предлагает продавец - есть ли гарантийное и постгарантийное обслуживание, предоставляются ли запчасти и расходные материалы, и так далее. Так можно сделать разумный выбор и получить оптимальное соотношение цены и качества.
"Plantime.ru - продвижение сайта статьями."
 

Přidat komentář


Jméno:

Název:


Komentář:


Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.