Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

Komentáře

Tento víkend to byla satisfakce....

Dan - Konečně se počasí umoudřilo a připravilo nám všem krásné podmínky, na které se občas díváme na ukázkových fotografiích. V sobotu dopoledne sluníčko, prašan, na klasiku koleje a na bruslení tvrdý podklad. Lepší už to být nemohlo. Více než třicítka "frekventantů" na víkendové škole zažila modrý pod patou a příjemný odraz. Konečně to bylo vidět i večer v sobotu na videu, protože drtivá většina zvládla přenos víc než dobře a z toho jsem doufám neměl radost jen já. 

 
Spolulyžnice
Bára Helclová, 22.01.2013, 12:32 Odpovědět
Ahoj Dane, obě Míšiny spolulyžnice tě také pozdravují :-) Ve stopě se určitě potkáme, domlouvaly jsme se se ségrou, že bychom daly ještě nějaké individuální hodiny, jak klasiku, tak nově i bruslení. Ozvu se ohledně termínů. Kurzy máte fakt super, jezdila bych furt!
Ohledně cesty domů, dostalo se nám zajímavé zkušenosti, že když auto nechce nastartovat, pomůže dolít ostřikovače. A zároveň to vyléčí i nesvítící žárovku :-) Na motoristických webech to publikovat samozřejmě nebudu, ale u nás to tak v neděli skutečně proběhlo :-))
Měj se pěkně, vyřiď pozdravy všem instruktorům (našemu Liborovi obzvlášť, byl skvělej) a brzo ahoj na běžkách!
Bára
 
Spolulyžnice II.
Káča Helclová, 22.01.2013, 13:23 Odpovědět
Ahoj, byl to skvělej víkend, díky moc !
Už teď se těším na další kurz !!!
Za mě zase speciální pozdrav družstvu klasiků 2 a Štěpánovi !
Mějte se krásně :)
Káča
 

Přidat komentář


Jméno:

Název:


Komentář:


Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.