Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

Komentáře

Sníh už je tady, škola o víkendu bude a jsou ještě 2 volná místa !

Dan - Už vesele lyžujeme, mrzne a pořád připadává. Zítra dokonce jedeme první závod u nás v Jizerkách - bedřichovský Night light maraton. A to znamená, že škoy budou a hlavně ta o tomto víkendu. Dokonce jsou ještě dvě volná místa a tak pokud máte zájem, přihlašte se. Rolba upravuje, stopy jsou připravené a mazání na prašan. Těšíme se na Vás !

 
ronrogers93@yahoo.com
ronrogers, 04.03.2017, 06:50 Odpovědět
Good blog.Happy to read it.Love this blog and happy to hear about the snow.Its a good article for students.Thanks a lot.Many steps is there when you are attempting to write an essay.Its very difficult to write a successful essay for that you must organize your thoughts in an effective way and planning is very important aspects for your writing works.Thesis statement leads you reader the point of your essay.Visit http://www.essayguardian.com/.
 

Přidat komentář


Jméno:

Název:


Komentář:


Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.