Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

Komentáře

Sněží a školy se blíží !!

Dan - Přátelé běžeckých prkýnek, sníh v Jizerkách padá, na stadioně se stříká i umělý sníh. Někteří mí kamarádi už byli o víkendu i dnes a na soupaže prý už se dá objet i 20 km. Každopádně první škola 11-13.12. se blíží a myslím si, že budeme lyžovat o106. Takže neváhejte a hlaste se, ještě zbývá 10 míst a nemusíte se bát. Pokud by to náhodou ( zdůrazňuji náhodou ) nevydrželo, peníze vrátíme nebo si vyberete jiný termín. A pamatujte-lyžování na prvním sněhu rozhoduje o celé sezóně!! 

Budeme vás informovat na stránkách i FB o aktuálním stavu sněhu i o tom, kde je lyžování dobré, já sám se chystám ve čtvrtek zkusit první killometry a tak slibuji reportáž i s obrázky. Obrázek vlevo je od Zuzky Kocumové z víkendu, mezitím ještě připadlo a  mrzne.


SkolecZatím nejsou vloženy žádné příspěvky.
 

Přidat komentář


Jméno:

Název:


Komentář:


Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.