Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

Až se zima zeptá....

31.08.2009, 17:48,

Dan Baran - Tak jsme opět tady, nakonec to bylo pěkné léto a máme tady podzim a s ním přípravu na zimní lyžování. Mnozí z Vás se už ptali na letošní program, na lyžování na Dachsteinu a na další . Takže tu máte základní informace, chcete li se zeptat na cokoli, volejte na 777 101 911 nebo pište na daniel.baran@centrum.cz.


Takže trochu popořadě:

Kolečkové lyže - mnozí z Vás projevili zájem si to zkusit na kolečkových lyžích. V první řadě je to dobrý trénink v měsících, kdy sníh ještě není a v druhé řadě ti z Vás, kteří se ve škole začali učit hlavně bruslení by si měli oživit styl. Výhodou je také, že odpadá udržování rovnováhy, kterou způsobují nerovnosti na sněhu. Máte tedy možnost si vyzkoušet kolečkové lyže na okruhu ve Vesci za našeho dohledu, výuka a další je samozřejmostí. Více najdete v rubrice Škola - termín, cena atd.

Dachstein - Každý rok jezdíme v polovině října na ledovec Dachstein, kde děláme první kroky na sněhu, Tento zájezd je velmi oblíben a protože jsme limitováni počtem účastníků, zaplní se to vždy lidmi, kteří s námi jezdí už několik let. Protože jsem však na škole všem slíbil, že budete mít možnost jet letos také, je tu možnost i pro Vás. Protože se říjen neúprosně blíží a limit je zhruba 10 lidí, ozvěte se co nejdříve pokud máte zájem na můj mail. Více info najdete v rubrice Škola...

Jsou stanoveny termíny letošní školy běžeckého lyžování, ubytování je zatím v jednání, ale jednotlivé víkendy se už měnit nebudou. Takže pro ty, kteří si potřebují naplánovat akce dopředu jsou informace na Škole.....

 
« Zpět


Diskuse: "Až se zima zeptá...."
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře

Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.