Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

Biatlon štafety - Rakušané překvapili

21.12.2008, 15:49,

První čtvrtina biatlonového závodu Světového poháru ve štafetě na 4x7,5 km vyhlížela z českého pohledu parádně, vedoucí příčku okupoval Michal Šlesingr. Jenže pak se české kvarteto propadalo a z rakouského Hochfilzenu nakonec veze deváté místo. S více než minutovým náskokem vyhráli domácí reprezentanti před Švédskem a Francií.


Česká čtveřice se držela dlouho v popředí, Michal Šlesingr předával po prvním úseku na vedoucí pozici. Zaváhání Romana Dostála pak dokázal napravit Zdeněk Vítek, po jehož úseku ztrácela štafeta na medailové umístění pouze 11 sekund. Šance na lepší výsledek ale zmařila především nevydařená střelba vleže Ondřeje Moravce, po které musel český finišman na dva trestné okruhy.

Velké výkyvy měly také favorizované týmy Norska, Ruska a Německa, z nichž se po řadě chyb na střelnici nevešel do elitní trojice ani jeden.

Muži - štafeta (4x7,5 km)

1. Rakousko (Mesotitsch, Pinter, Eberhard, Sumann) 1:21:23,1 (0 tr. okruhů), 2. Švédsko (Jonsson, Nilsson, Ferry, Bergman) -1:11,2 (1), 3. Francie (Jay, Defrasne, Beatrix, Fourcade) -1:16,3 (0), 4. Německo -1:18,3 (2), 5. Rusko -1:35,7 (1), 6. Ukrajina -1:35,7 (0), ...9. ČR (Šlesingr, Dostál, Vítek, Moravec) -2:46,3 (3).
 

 
« Zpět


Diskuse: "Biatlon štafety - Rakušané překvapili"
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře

Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.