Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

Bude nebo nebude sníh ?

01.12.2011, 20:21,

(Dan) Tuto otázku kromě toho, že se mě ptají zájemci o naší školu si i já pokládám dost často. Frekvence se zvyšuji tím více, čím více se blíží termín první letošní víkendové školy. Sucho, které panuje po 200 letech trochu napovídá, že to asi nebude s tím sněhem tak jednoduché. Každopádně pokud to jen trochu půjde, škola bude. A to nemluvím o tom, že v ten stejný termín máme soustředění našeho Nordic týmu. 


Na druhou stranu, pokud bude zima , stačí pár dní srážek a už můžeme frčet. Nebudeme stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko. Mnoho účastníků se mne ptá, jak budeme řešit případné zrušení termínu z důvodů nesněhu. Je tu možnost, že prosincoví účastníci si budou moci přesunout termín na lednové termíny, které jsou sice obsazené, ale nechali jsme si tam z těchto důvodů nějakou rezervu nebo termíny jiné - únor, březen nebo vybrat si to v individuálech či jednodenních školách. A těm, co nenajdou už volný termín , peníze pošleme zpátky na účet. Takový je prostě život. Ale nebudeme zoufat a budeme doufat. Tak jen větře duj a přines už nějakou nadílku, když se ten Martin na to trochu vybodl.

 
« Zpět


Diskuse: "Bude nebo nebude sníh ?"
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře

Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.