Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

Dachstein 2 - Jeden velký kýč....

21.10.2014, 17:40,

Po zážitku v lanovce, kdy se někteří z nás dali na modlení, jsme přijeli zcela promočení do penzionu. Odpolední kolce vzhledem k silným dešťům jsme přehodnotili na odpolední kavárnu, saunu a zewling. Nebylo to špatné, nicméně já osobně jsem byl vymrzlý na kost, ani pivko mi nechutnalo. Až Plastikova Williamovka mě nastartovala i když Travasova ukázka vín před odchodem do postele nebyla špatná.
 


Ukázalo se, že i s počasím to bývá něco za něco. Druhý den jsme se probudili do jasného rána, kdy vstávající slunce zcela ítězilo i nad ranní přízemní mlhou. A nahoře Palermo, opalovací krémy přišly na přetřes a luxusní klasika. Sice na klistry, ale tutovka. A tak jsme všichni jezdili klasiku ve třech skupinách po šesti a užívali si krásné počasí. Odpoledne velká skupina dala tradiční výjezd z Pichlu na kolcích a fotky byly opravdu jako ze soustředění burlaků na Volze. Večer po shlédnutí natočeného videa konečně Travas chytil sommeliérské řemeslo za pačesy a vydatně naléval. Ochutávali jsme a ochutnávali a v důsledku toho došlo i k ukázkám prsních implantátů. Nebojte, ne in natura, ale vzorků z Plastikova kufru. A tak už všichni víme, že velikosti se označují v mililitrech, největší jsou dvanáctistovky, stávají se i kuriozní případy s rotací na trampolíně. Veselo bylo a hromada implantátů na stole nedávala moc na vědomí, že se jedná o lyžařský kemp. Další, poslední výjezd na ledovec byl ve znamení Justýny Kowalczyk, která trénink na sněhu absolvovala v kraťasech. Musím říct, že jsem neviděl, že by ji někdo předjel, dávala tomu pěkně. A my jsme šli bruslit ve dvou skupinách, jedna zůstala u klasiky. Pěkně to odsejpalo a tak dvě hodiny utekly jako voda. Byla to parádní tečka na závěr, cesta zpátky domů byla opět opruz, jeli jsme zase poctivě 7,5 hodiny. Tak nezbývá trochu závidět druhému kempu, který jede opět ve středu. Má padat prašan a pokud nebude nějaká čína, bude to určitě krásné lyžování. Skol ! Dan

Výjezd z Pichlu

Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti !

A na závěr společné foto...

 
« Zpět


Diskuse: "Dachstein 2 - Jeden velký kýč...."
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře

Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.