Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

Dachstein - hačaba a hačaba

11.10.2013, 09:40,

První den na ledovci - mlha, mejdlo - podmínky prostě parádní.... Předpověď nelhala, ale že se mi budou bořit hole 30 cm jsem nečekal. Přesto jsme se kousli a trénovali rovnováhu, výběhy a nakonec i soupaže. Na klasikách to bylo trochu náročnější, ale bruslaři objeli celé kolo, které je jedno z nejtěžších za posledních deset let, na velkém platě.


Na lanovce nám byla odměnou lahodná polévka a dole už bylo teplíčko a sucho. A tak odpolední kolce proběhly v plné míře a užili jsme si i krásné výhledy na Schladming. Na baráku jsme s naší reprezentací sdruženářů, jmenovitě je tu Churas, Slejva a Dvořka s doprovodem. Klucí se zpočátku zajímali o naše dorostenky, ale dvoufáz je večer vždy zahnal do pokojů a už jsme je neviděli. Dnes ráno jsme se vzbudili do bílého rána, padají sedláci, nešla elektřina, Rakousko kolabuje. Konečně na fotce vidíte, že napadlo poctivých 20 čísel. Uvidíme co nás čeka nahoře.....

 
« Zpět


Diskuse: "Dachstein - hačaba a hačaba"
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře

Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.