Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

I když se to nezdá, sezóna už začala !

08.09.2013, 12:11,

Dan - Zdravím všechny lyžaře i budoucí lyžaře, prázdniny jsou za námi a před námi spousta dalších akcí .  Už jsme se dokopali k tomu vypsat veškeré termíny kempů a škol pro nadcházející sezónu. Nahoře v kalendáři je vše zaznamenané a vlevo je také přehledný rozpis termínů. Každopádně najdete vše rozepsáno v rubrice "Víkendové školy", "Jednodenní školy" a "Kempy" včetně přihlášek. Pro ty, kteří s námi ještě nebyli, v rubrice "Základní info" najdete ty nejdůležitější informace a v jednotlivých rubrikách další podrobnosti. Vstupujeme už do deváté sezóny a troufám si tvrdit, že dobře připraveni. Více po kliknutí ....


Dovezli jsme od našeho partnera Atomic a Salomon více než 40 párů lyží všech délek a tvrdostí nejen pro zapůjčení na školách, ale i pro možnost testování a zkoušení nových modelů pro sezonu 13/14. Máme připraveno opět Boty Salomon S-LAB a Atomic Sport ve všech velikostech a hůlky Salomon a SKI-GO ve všech délách. Takže pokud potřebujete, vše je vám k dispozici. Instruktoři se nemění, pouze do konce ledna se neuvidíte s Liborem Junkem , který je v Austrálii ( mimochodem zajel pěkné 30-té místo na tamním Kangaroohoppetu) a Klárou Kuprovou, která očekává potomka, samozřejmě dalšího lyžaře. Nicméně jsme připraveni na vás s další milou tváří , nechte se překvapit. Další novinkou jsou nové výukové postupy, ale to vše popíšeme a ještě lépe zažijete. Tak se na vás těšíme a nečekejte až do zimy. Podzimní kempy a výukové akce jsou už připraveny, viz výše.

Skolec !!!

 
« Zpět


Diskuse: "I když se to nezdá, sezóna už začala !"
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře

Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.