Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

Jak jsem zachránil Norskou reprezentaci…

19.02.2009, 15:13,

( Dan Baran ) Můj první den na Mistrovství jsem měl naplánován jako oddychový. Protože u mě bydlí výprava Norů z Madshusu, připravoval jsem se spíše na přivítací ceremoniál se skleničkou v ruce, ale člověk míní a život mění. Kontaktoval mne hlavní servisman Swixu Bjorn Backen s prosbou poněkud netradiční. Na reprezentačních dresech norského mužského se objevily trhliny. Zaradoval jsem se, protože jsem si představil, jak naši budou mít o soupeře méně. Ale nakonec mi to nedalo, a nakonec jsem svolil. Přece nenecháme norské borce jezdit s gulema venku….


Swixové kombinézy praskaly ve švech. Ne že by byli Northug a spol tak narvaní, ale prostě švy hlavně v rozkroku nedržely to co měly. Čtyřicet kombinéz v obrovské tašce a všechny potrhané. Rozjel jsem pátrací akci a nakonec se mi podařilo sehnat šikovnou firmičku v Jablonci, která promptně během dne vše vyspravila. Za odměnu jsem v nich vyfotil Zikyho a Mařenu, a sami se podívejte, že modelové jsou z nich vskutku rozkošní. A tak nakonec vše dobře dopadlo. Zítra se mohou norský klucí prohánět na tratích a i když jsou švy dostatečně pevné, doufám že jim Lukáš s Magim a Jakšem natrhnou zadek….

 
« Zpět


Diskuse: "Jak jsem zachránil Norskou reprezentaci…"
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře

Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.