Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

Jednodenní škola 9.2. - Satisfaction

12.02.2013, 12:57,

Dan - Jak se zpívá ve slavné písni Rolling Stones - konečně uspokojení. Bylo sice trochu jiného rázu, než si předstvuje Mick Jagger, ale bylo. Počasí nám opravdu přálo a tak po dešti, plískanicích a vichru z minulého týdne konečně sluníčko a prašan. Opět se přijelo zdokonalit více jak třicet nadšenců a tentokráte převládali bruslaři. Začali jsme už v pátek skupinou závoďáků z Mercedesu, kterou dostal na starost Dědek.


Tito oba dny pilovali klasiku a sobotní příznivce jsme rozdělili do dalších 4 skupin. Nějak jsme se vmáčkli na stadion a Jarda s těmi nejlepšími odjel se Zdenečkem do lesů. Po dobu mé služby se nic zvláštního nestalo - budu li mluvit vojenskou řečí. A to je možná to nejlepší, už jsme si těch výstřelků Matky přírody užili dost. Celodenní pilování techniky bylo trochu z rychlíku, jeden den je opravdu seznamovací. Překvapilo mne, že i přesto se mnozí radikálně zlepšili. A tak to ma byt, slovy ostravskeho barda. Byla to poslední letošní jednodenka, zbývá už jen pouze jedna víkendovka na Královce a individuály. Ale sezóna nekončí, takže pilujte a pilujte !!!

 

Chlapi z Mercedesu neponechali nic náhodě.....

 
« Zpět


Diskuse: "Jednodenní škola 9.2. - Satisfaction"
Datum: Jméno: Komentář:
13.02.2013, 13:11 Chlapi z Mercedesu Ostrý koleno
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře

Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.