Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

Jednodenní škola i se sluníčkem

25.01.2015, 08:10,

Bylo nás dvacetpět. Touto replikou dle Poláčka tak trochu začala naše sobotní škola. Trochou čerstvého sněhu na ledovém podkladu se sice trochu zkomplikovala máza klasikům, takže se muselo s měnícimi se podmínkami přimazávat, ale to byla naštěstí jediná komplikace. Ráno to na stadionu vypadalo jako v nákupním střediku o víkendu. Parkoviště nacpaná k prasknutí  a na stadionu houfy sněhuchtivých sportovců. Ale nevadí, rozdělili jsme se do pěti skupin a já se svojí partičkou bruslařů jsme se jeli hned uklidit na pětku k velbloudu. A pilovali jsme, pajďák, 2/1, zpevnění a potom jsme se natočili.


Obídek na Dolině a rozbor videa - všichni se viděli a tak jsme mohli odpoledne zasvětit odstraňování obvyklých chybiček. My jsme si k tomu přidali odšlapy, nácvik správného odrazu a 1/1. Odpoledne byl už stadion volnější a mé skupině už byl malý a tak jsme na závěrečnou hodinku vyrazili volnějším, ale svižným tempem na Vládní, za přehradu Nisa a za Závory. Tam jsme si vyzkoušeli práci s holemi a k tomu souvislou jízdu s plynulým přechodem do jednotlivých stylů. Zpět na stadion a společná fotečka, na které chyběla Barča se svými svěřenkyněmi, které ladily v hospůdce horké nápoje. Nesměle vykukující sluníčko bylo hezkou tečkou za celým dnem. Z mého pohledu se vše vydařilo jak mělo, moji "svěřenci" udělali velké pokroky a tak dobrý pocit jsem doufám neměl jenom já. Skol zase někdy !

 

 
« Zpět


Diskuse: "Jednodenní škola i se sluníčkem"
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře

Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.