Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

Jednodenní výuka - kolečkové lyže - ideální příprava před prvním sněhem

19.10.2011, 19:27,

Příští týden využijte svátků a udělejte něco pro sebe před zimou. Přijeďte se naučit či zdokonalit na kolečkových lyžích. Jednodenní škola kolců bude probíhat ve Vesci, kde si přijdou na své začátečníci i pokročilí. Pokud máte zájem, nejpozdější termín přihlášky je ve středu 26.10.11.


Výuka bude probíhat zhruba od deseti hodin na stadioně na tratích bývalého MS, které jsou svým profilem výhodné pro všechny. Ti , kteří mají respekt a trochu strach z pádů nebo čehokoliv jiného - právě pro ty je tato škola určena. Pokud kolce nemáte, nevadí půjčíme vám je, stačí mít své lyžařské boty a hole. Pokud máte zájem, prosíme přihlašte se zde. Více informací k samotné akci najdete zde.

 
« Zpět


Diskuse: "Jednodenní výuka - kolečkové lyže - ideální příprava před prvním sněhem"
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře

Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.