Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

Jizerská padesátka ve znamení bronzu

11.01.2009, 18:50,

Italský běžec Marco Cattaneo vyhrál 42. Patria Direct Jizerskou 50 a v tradičním laufařském závodě byl v cíli první podruhé v kariéře. Na druhém místě skončil Jerry Ahrlin ze Švédska, v drtivém finiši se na třetí pozici protlačil český závodník Stanislav Řezáč. Úspěch českých barev podtrhla Zuzana Kocumová, která doběhla třetí. Loňské vítězství obhájila Jenny Hanssonová ze Švédska.


„Jsem šťastný, že se mi tady v Bedřichově podařilo podruhé v kariéře vyhrát. Servismani mi připravili výborné lyže a musím jim za to poděkovat. Výborně byla připravená i trať,“ řekl čtyřiatřicetiletý Cattaneo.
„Na začátku závodu se mi jelo dobře, ale pak mě začaly bolet paže. I když jsem měl v týdnu zdravotní problémy a necítil jsem se dobře, byl to pro mě rozhodně nejlepší závod sezony. Příští rok se mi už snad podaří vyhrát,“ řekl třicetiletý Ahrlin, jenž v loňském roce skončil pátý.
„Za třetí místo jsem moc rád, je to super. Týden jsem se teď připravoval v Alpách a jsem rád, že se mi to vyplatilo. V pátek a sobotu jsem měl zimnici a nebylo mi dobře. Jelo se hodně ostrým tempem a posledních deset kilometrů bylo hodně tvrdých,“ prohlásil Stanislav Řezáč.
„Jelo se mi moc dobře, protože jsem měla skvěle namazáno. Celou dobu jsem se držela vpředu a před cílem jsem věděla, že skončím druhá nebo třetí. Trať byla dobře připravená a třetí místo v této elitní skupině závodnic je naprosto skvělé a jsem moc spokojená,“ zhodnotila závod Zuzana Kocumová.
 

 
« Zpět


Diskuse: "Jizerská padesátka ve znamení bronzu"
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře

Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.