Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

Kemp "Jak trénovat" byl opravdu "fičák"....

12.11.2012, 18:24,

Dan - V sobotu se ve Vesci uskutečnil už druhý ročník úspěšného kempu se zaměřením na trénink na suchu pro běžecké lyžování. Oproti loňsku jsme se sešli v menším počtu, počasí zřejmě některé přihlášené odradilo. Přesto jsme se sešli v osmi lidech a o to mohl celý den být kvalitnější. Pracovali jsme dopoledne společně s naší instruktorkou Klárou a odpoledne nám přišel ještě pomoci další člen našeho učitelského sboru Jarda. Dopoledne jsme zasvětili dřině, gumy, medicinbal, imitace atd.


Rovnovážná cvičení se ukázala jako rozhodující, přesto na odpoledních kolcích se ukázalo, že ještě jich bylo málo. Nicméně soupaže jsme naimitovali poctivě, břišáky i tricáky bolely všechny. Druhý den jsme jeli výjezd na Smědavu s naším týmem a trpěl jsem jako zvíře, neboť předvádět se člověk nemá, když na to nemá.....

Přesto se osvědčilo, že silově na tom bývají většinou všichni relativně dobře, dopolední trénink probíhal v tomto směru bez problémů. Veškerá mučidla vč. tahání pneumatiky absolvovali všichni bez problémů. Ale technika, to je oříšek. Odpoledne jsme se chtěli věnovat tréninku na kolcích, ale nakonec jsme pilovali techniku. Někteří totiž na tom stáli poprvé a chvílemi bojovali takřka o holý život. Ale kdo nepadá, jezdí pod své možnosti, to už konečně znáte. Ale byly to spíše jen pádečky, nikdo se ani neodřel. Přes celkem silný vítr jsme to zvládli úspěšně a doufám, že se s mnohými uvidíme na škole. Skolec.....

 
« Zpět


Diskuse: "Kemp "Jak trénovat" byl opravdu "fičák"...."
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře

Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.