Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

Kolečkové lyže budou !!

28.10.2011, 16:55,

Vzkaz pro všechny účastníky - počasí je dobré, je sucho, dnešní trénink byl perfektní. Takže zítra t.j. 29.10. je sraz v 9.30-10.00 na veseckém stadioně. Zaparkujte na hlavním parkovišti, na stadion je to kousek pěšky. Pokud někdo na poslední chvíli nepřijede, dejte prosím vědět - jedná se o objednávku obědů + počet instruktorů. Díky Dan


 
« Zpět


Diskuse: "Kolečkové lyže budou !!"
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře

Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.