Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

Kolečkové lyže nejsou nic nového - jak to bylo v roce 1950 ?

06.10.2012, 09:20,

( Dan ) Na tohle se musíte mrknout, vintage záběry z roku 1950 stojí za to. Jak je vidět, kolečkové lyže nejsou nic nového a nezbývá než obdivovat borce ve vlňákách, jak si s tím poradili..... Neláká Vás také kolce zkusit ? Příští týden v sobotu je celodenní výuka i s půjčením materiálu ve Vesci v Liberci !! Více najdete v rubrice Kempy.


 
« Zpět


Diskuse: "Kolečkové lyže nejsou nic nového - jak to bylo v roce 1950 ?"
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře

Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.