Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

Krásné lyžování v Jizerkách=škola bude !!

13.12.2011, 14:38,

Dan - úterý 13.11.2011 - Dnes jsem v rámci individuálu projel kus trasy od Šámalky a vzhledem k lehkému poprašku bylo lyžování excelentní. No excelentní spíše z hlediska podmínek, o mém potácení se to říci nedá. Ale informace pro ty, kteří mi volají ohledně víkendové akce - foto je myslím víc jak výmluvné. Byli jsme bruslit, krásně to drželo a bylo to hezky skluzné - měl jsem tam fialové LF. Vzal jsem si jedny šutrovky, ale nebylo to potřeba. Pravda je, že bedřichovský stadion je spíše na horší lyže a cesta k Šámalce má méně sněhu než je u Gregorova kříže, ale s trochou opatrnosti se to dá.


Vyplývá z toho jediné - lyžovat se bude a pokud nepřijde brutální obleva se spoustou deště, který by to odplavil, nebrání víkendové akci nic. Bude to náročnější spíše logisticky, protože to zatím vypadá, že lyžovat se bude spíše až od Nové louky, ale s tím si poradíme. Pro ty, kteří netrpělivě čekají na nějaké zprávy - pošlu všem přihlášeným účastníkům večer e-mail se základními informacemi s tím, že popř. ve čtvrtek ještě něco upřesníme vzhledem k počasí. Takže se těšíme na Vás na všechny....

 
« Zpět


Diskuse: "Krásné lyžování v Jizerkách=škola bude !!"
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře

Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.