Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

MS 2009 - Vesec se zasněžuje !

18.11.2008, 18:32,

Další zlomový krok směrem k šampionátu byl překonán. V pondělí 17. listopadu 2008 ve 21:00 hod. začalo zasněžování Sportovního a rekreačního areálu Vesec. Díky příznivému počasí, přesněji protože začalo mrznout, bylo možné přikročit k přípravě areálu nejen pro šampionát samotný, ale také pro závody, které mu v prosinci a lednu předcházejí


"V současné době je v provozu 20 děl, postupně budeme připravovat další děla k zapojení. Teploty klesly pod nulu a to nám umožnilo začít s přípravou tratí," říká Robert Heczko, manažer veseckého areálu. Zasněžovat lze přitom dosud pouze ve večerních a nočních hodinách, podle atmosférických podmínek.

V ideálním případě je k zasněžení tratí potřeba 7 dní, dalších 7 dní trvá příprava tratí na požadovanou kvalitu. V areálu budou trvale instalováno celkem 27 děl a 6 tyčí. Ke kvalitní přípravě areálu je třeba 30 tisíc metrů kubických sněhu.

 
« Zpět


Diskuse: "MS 2009 - Vesec se zasněžuje !"
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře

Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.