Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

Na Dachstein poslední 4 místa !!

15.08.2011, 15:37,

(Dan) - říjnové kempy na Dachsteinu jsou již skoro obsazené. Druhý a třetí termín je již zcela obsazen, pokud se místo uvolní z důvodů nemoci apod.- bude vás informovat. Na první termín jsou již jen 4 poslední místa a tak neváhejte !! Pošlete přihlášku - Rubrika škola+kempy/přihláška kempy a my vám pošleme informace ohledně platby atd. Každopádně jsme rádi, že je o kemp takový zájem a těšíme se !!!! 
« Zpět


Diskuse: "Na Dachstein poslední 4 místa !!"
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře

Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.