Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

Na tento víkend 2 místa se uvolnila!!

08.12.2010, 14:19,

(Dan)  O nadcházející víkendovou školu byl obrovský zájem a převyšoval naše možnosti. A jak to tak bývá, dnes se odhlásili z důvodu nemoci 2 borci. Takže se uvolnila 2 místa a tak pokud máte zájem přijet, volejte 777 101 911 -Dan Baran 
« Zpět


Diskuse: "Na tento víkend 2 místa se uvolnila!!"
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře

Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.