Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

Nechci naštvat víkendových čtyřicet statečných, ale mrkněte....

09.01.2013, 13:30,

Dan - Jak uvádím v titulku, nechci všechny nějak dráždit, ale pro ty, kdo volají zda Jizeská bude jen obrázek ze včerejška ( úterý 8.1.2013 ) . Je to k vzteku, že. Ale alespoň pro závodící o víkendu, podmínky jsou dobré....


 
« Zpět


Diskuse: "Nechci naštvat víkendových čtyřicet statečných, ale mrkněte...."
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře

Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.