Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

Nejhorší je smrt z vyděšení !!!

07.01.2013, 19:14,

(Dan) O víkendu to bylo opravdu na koupací čepice než na rohačky, ale ukázalo se , že až na opravdu řídkou vyjímku nebyl nikdo z cukru. Víkendovka byla opět nabitá - celkem 40 účastníků a to včetně osmi dětí !! Předpověď opravdu lhala, protože srážky 0.6 mm vypadají jinak. Cele sobotní a nedělní dopoledne propršelo a to doslovně. Ale touha po učení se byla prostě silnější a tak byli stateční nejen rodičové, děti, ale prostě všichni. Ještě na úvod pro ty, kteří jsou vyděšeni z katastrofických zpráv na Nově a Primě - lyžuje se , sněhu je dost a dnes dokonce nahoře napadlo až 8 cm čerstvého, OPS upravuje tratě !!! Nestahujme tedy kalhoty, když brod je ještě daleko....


Faktem je, že takovou Čínu jsme za 8 let učení ještě nezažili. Dopoledne v sobotu jsme začali trochu později v optimistickém očekávání, že předpovědi nelhou. Využili jsme času k instruktážnímu videu o technice a vysvětlili si pojmy jako je stříďák, 1/1 atd. Já se v jednom bláhovém okamžiku nechal zmást iluzí, že déšť ustává a tak jsme po 10té hodině vyrazili směrem ku stadionu. Mácháč na kraji stadionu nevěstil nic dobrého, ale nutno dodat, že umělý sníh připravený na J50 byl naší záchranou. V druhé půle do drželo a nahoře už nebyl vůbec žádný problém, sníh skluzný, krásný odraz, odtud všechno skvělé. Ale té vody za krkem, to bylo chvílemi brrrrr. Ale nikdo si nestěžoval, všichni poctivě makali na technice a pokroky v neděli byly už znát. A děti si daly biatlonový závod, rozdaly se medajle a diplomy a nakonec byli všichni spokojení. Musím všem ještě jednou poděkovat, že jsem neslyšel jedinou výtku a neviděl u niko chmury, byli jste všichni stateční a skvělí. Takže skol a doufám, že příště si to vynahradíme na sluníčku....

 
« Zpět


Diskuse: "Nejhorší je smrt z vyděšení !!!"
Datum: Jméno: Komentář:
09.01.2013, 08:01 Jirka K.
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře

Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.