Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

Nominace českých sportovců na MS

13.02.2009, 09:45,

Celkem 29 českých lyžařů by se mělo podle dnes zveřejněné nominace zapojit do kolotoče nadcházejícího světového šampionátu klasiků v Liberci. Ve složení českých týmů není žádné překvapení, poslední otazník řeší skokani, kde o zbývající volné místo v sestavě bojuje trio Borek Sedlák, Jan Matura a Čestmír Kožíšek.


Nejvíc jmen obsahuje sestava běžců, v níž vedle hlavní české medailové naděje Lukáše Bauera figuruje dalších šest reprezentantů. Šest je běžkyň, sdruženářů a skokanů. Mezi skokany mají nominaci jistou Jakub Janda, Roman Koudelka, lídr Kontinentálního poháru Lukáš Hlava, Martin Cikl a Ondřej Vaculík, tým ještě doplní jeden z tria Sedlák, Matura a Kožíšek. Nejmenší, čtyřčlenná, je reprezentace skokanek, které v Liberci čeká premiéra na velké akci.

Šampionát odstartuje slavnostním zahájením ve středu 18. února, první závody jsou na programu o den později. V akci se jako první představí běžkyně na trati 10 kilometrů klasickou technikou, sdruženáře čeká závod na desetikilometrové trati s hromadným startem a středním můstku.

Česká nominace

Běh - muži: Bauer, Jakš, Koukal, D. Kožíšek, Magál, Razým, Šperl; ženy: Erbenová, Janečková, Moravcová, Nývltová, Rajdlová, Skalníková.

Skok - muži: Cikl, Hlava, Janda, Koudelka, Vaculík a jeden z trojice Sedlák, Matura, Č. Kožíšek; ženy: Dejmková, Doleželová, Míková, Pustková.

Severská kombinace: Dvořák, Havránek, Churavý, Skopek, Slavík, Vodseďálek.
 

 
« Zpět


Diskuse: "Nominace českých sportovců na MS"
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře

Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.