Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

Nové stránky

01.01.1970, 01:00,

Pro lepší přehlednost a funkčnost jsme se rozhodli vytvořit nové webové stránky. Tyto staré nejdou modifikovat a přeci jen, doba pokročila. Pro nadcházející sezónu jsme vypsali již termíny podzimních i zimních akcí. Podzimní akce jsou už v běhu, na kolce ve Vesci je již formulář na který se můžete přihlásit. Dachstein a Oberhof vyřizujeme po mailu. Zimní termíny jsou již vypsané, ubytování na hotelu Jelínek je domluveno. Takže klikněte na obrázek a dostanete se na nový web a tam najdete všechny informace k sezoně 2017-18. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás !!


 
« Zpět


Diskuse: "Nové stránky"
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře

Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.