Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

Novinky pro letošní sezónu

07.10.2009, 21:42,

Pro nastávající sezónu jsme pro vás připravili hned několik novinek. V tomto článku naleznete jakéhosi zjednodušeného průvodce těmito novinkami. Hlavní událostí je skutečnost, že se nám podařilo sloučit a spojit všechny aktivity Nyč školy běžeckého lyžování, (Dan Baran) Nyč-sportu (Radim Nyč) a Máry  (Marek Pazderský) pod jednu hlavičku. Pro vás to znamená hlavně zkvalitnění a rozšíření námi poskytovaných služeb, zároveň doufáme i zjednodušené získávání informací o jednotlivých akcích.


Nadále tedy pokračuje v nezměněné podobě roky odzkoušená škola a to jak víkendová, tak jednodenní, půldenní a individuál. Rozšířili jsme ji však o specielní tréninkové kempy (soustředění), které jsou určeny hlavně už pro alespoň lehce pokročilé, kteří se na kempu nebudou věnovat pouze technice jízdy na lyžích, ale i tréninku samotnému. Tyto kempy jsou jak u nás v Čechách, tak i v zahraničí, jako např. podzimní lyžování na ledovci v masivu Dachsteinu nebo výjezd do Německa do tunelu v Oberhofu. Z toho vyplynula možnost nechat si psát tréninkové plány naším trenérem (Marek Pazderský) a zároveň 2x týdně pod dohledem trenéra absolvovat společný trénink. Další možností je pak vstoupit do našeho společného týmu, který již vznikl a má už i své první členy. Jeho hlavní výhodou je právě společné trénování a zároveň společné závodění. Tím se dostáváme i k další naší novince, kterou je možnost jet s námi na vybrané závody i s naším jedinečným servisem. Zatím posledním bonusem pro letošek je nově otevřený skiservis s doplňkovým prodejem přímo na stadionu v Bedřichově, který nám bude sloužit jako zázemí a zároveň i jako testovací centrum lyží. Pevně doufáme, že se vám všechny naše novinky líbí a co nejdříve si je vyzkoušíte na vlastní kůži.

 
« Zpět


Diskuse: "Novinky pro letošní sezónu"
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře

Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.