Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

Oberhof - OPV

29.09.2014, 16:36,

Dan - Letošní již tradiční zájezd do tunelu v Oberhofu nese název OPV. Tedy opravdu pohodový víkend. Sedmnáct borců, spousta lyží, bot a holí a parádní lyžovačka. Zprovoznění nových silnic přineslo nový rekord, cesta z Liberce za pohodových 3,5 hodiny, pouhých 415 km. Letos jsme jeli jen na tři dny oproti obvyklým čtyřem, protože ubytování vzhledem k předchozím závodům, které vyhrál mimochodem Martin Jakš bylo do čtvrtka plné. Ale vše nám bylo vynahrazeno.


V pátek sice mlhavo a tak jsme kolce dali trochu ve vlhku, ale šlo to. Projeli jsme si s Ládíkem i velké kolo a byli jsme rádi, že to moc nejelo, některé padáky jsou tam smrtelné pro začátky na kolcích. Ale sobota - jasno, teplíčko a krásná panoramata. Navíc jsme se dostali do tunelu ještě dopoledne, kdy tam není veřejnost a měli jsme ho celý pro sebe. Testovali jsme klasičky a zachránil nás oranžový jam od Skiga, protože velká vlhkost, plotny a zrcátka přes mráz prostě modrák neudržel. Ale potom ta paráda - lítali jsme tam jak splašený a bylo to prostě žůžo. A to i přes to, že jsme večer před tím ztrestali výbornou hruškovici z Moravy a mnoho piv s příznačným názvem Kostižer. Náš oblíbený parťák Plastik z důvodů nemoci nedorazil a tak tentokrát kromě lebek nepraskaly ani achillovky. Obídek byl opět luxusní, zejména koblížky s čerstvými jahodami a šódó nás donutily k odpolednímu dvouhodinovému mufánku za lehké asistence Eurosportu. A odpolední výjezd na kolcích až na Jardovu rozedranou zadnici byl prostě excelentní. Podzimní les, čistý asfalt a kolce si jenom vrněly. Večeře po sauně opět futrung a to tak, že jsme neměli ani sílu opět přestavět lyžařský svaz tak jako loni. A nedělní bruslička v tunelu ? Co vám mám povídat, prostě - manžestr, čerstvý teplý vzdoušek z otevřených vrat a opět sami v celém tunelu. Co dodat, nakonec vlastně Skolec !! Přijeďte 11.10 na kolce do Vesce !! ( více foto na našem FB )

Porada před rubačkou na tratích v lese.

Radim Nyč se tváří spokojeně, paní je 420 km daleko !!

 
« Zpět


Diskuse: "Oberhof - OPV"
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře

Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.