Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

Oberhof - trochu jiný tunel než ten český

01.10.2013, 19:55,

0berhof tentokrát trochu stejně. Slunce, jasno, bezvětří, hala       jen pro nás. K tomu dobrá parta, bylo nás dvacetdva ! Užili jsme si to naprosto dokonale, jen ty kupy jídla a 2 litry hruškovice....


Co o tom psát ? Polyžovali jsme, pokolcovali, probrali všechno, rozpustili lyžařský svaz a opili kluky z Rossignolu. A sebe taky. Nicméně, druhý den ráno jsme makali na kolcích. Rossi ne. Ráno jsme byli v 8.00 na snídani, Rossi ne. Ty kluci prostě nestačí našemu tempu nikdy.....

 

Jinak není co dodat, už máme zamluvený termín na příští rok a myslím, že přijedou všichni. Je to prostě paráda....

 
« Zpět


Diskuse: "Oberhof - trochu jiný tunel než ten český"
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře

Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.