Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

Otestujte letošní závodky !!

14.12.2010, 17:57,

( Dan ) Uvažujete o koupi lepších lyží a nejste si jisti, které vám sednou? Využijte našeho Testcentra, které jsme ve spolupráci se Skimagazínem pro vás připravili. Máte možnost vyzkoušet si nejnovější závodky pro tuto sezónu nebo boty a nemusíte kupovat zajíce v pytli. Máme pro vás připraveno bezmála 55 párů těch nejvyšších modelů všech délek a tvrdostí.


Jednoduše si buď zajdete na prodejnu Nyč-sport v Liberci nebo si vytipujete některé modely a v rámci výuky s naší školou je máte k dispozici. Navíc na všech akcích pořádaných naší školou budeme lyže, boty i hůlky mít sebou. Takže nezbývá než se podívat do rubriky Testcentrum a vybírat, popřípadě si je zarezervovat pomocí elektronického formuláře. Doufáme, že pokryjeme vaše potřeby, případné připomínky mailem rádi uvítáme.....

 
« Zpět


Diskuse: "Otestujte letošní závodky !!"
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře

Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.