Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

Poslední víkendovka a Jardova exhibice

03.03.2015, 17:11,

Dan - Poslední víkendová škola této sezóny měla trochu smutný začátek, ale hodně veselý průběh i konec. V pátek jsme se sešli na hotelu Jelínek v hojném počtu 32 výukychtivých a nás pět instruktorů. Moje zdemolovaná postava zestředečních závodů v Jablonci se kymácela mezi nabitými a energickými lyžařkami z něžného pohlaví, kterých přijelo víc než polovina. To naštěstí byla voda na mlýn Jardy, který se od začátku ujal veškeré organizace a hlavně řečnické části večerní instruktáže mazání.


A perlil a perlil, až si vysloužil výzvu v podobě účasti v pořadu Na stojáka. Dáma která vyslovila tuto lichotivou nabídku měla zcela jistě na mysli oblíbenou One man show, nejsem si zcela jist zda to Jarda pochopil správně. Každopádně mu huba jela jako šlejfířce a obdivné pohledy dam se šířily skupinou jako plané neštovice. Vše se pro mě nevyvíjelo úplně dobře, s Frantou Jelínkem - majitelem hotelu jsme si museli dát panáčka na Zdenečka, který ještě před měsícem učil. A protože Zdeneček byl kabrňák, nemohlo zůstat u jednoho. A večer na pokoji jsme to vzali už hromadně s Jardou, který navíc slavil narozeniny i když jsme je spojili se smutnou událostí. Ráno jsem ani nemohl na snídani, asi dietetická chyba, kterou jsem však rozjezdil už dopoledne při výuce bruslení. Fialový kouzelník a hlavně nadaní žáci mě nakonec udrželi při životě v pohybu a Jarda stále perlil. Večer při videu přišla jeho hlavní chvíle, oskarové vystoupení hodné Jacka Nicholsona, při kterém jsem se ani neodvažoval něco poznamenat, protože rozjetou mašinu nešlo prostě zastavit. Je ho kluka na té univerzitě škoda, plat by si jistě na pódiu vysloužil lepší. Nedělní kontrola z rodinného štábu ho trochu přibrzdila, ale i tak si vedl dobře po celý víkend. V neděli jsme se s partou bruslařů vydali až k přehradě za Nisou a krásně jsme se projeli. Já si vyjížďku vyšperkoval posilovacími stroji v podobě několika kilových hůlek, které jsem vyměnil s jednou frekventantkou, neb jsem se už nemohl dívat na to, jak s nimi zápasí. Takže i trénink jsem měl dobrý, jen držení holí mi zruinovalo ramena a zápěstí a to jsem jel víceméně nohama. Takže přátelé, na holích nešetřte, ruce máme jen jedny ! Uteklo to jak voda a naše školní sezóna je za námi, sice máme před sebou ještě pár individuálů, ale jaro je za dveřmi i když sněhu je ještě spousta a lyžovat chvíli budeme. Na příští rok plánujeme pár novinek, tak nám zůstaňte věrní a těšíme se na Vás ! Skolec - Jarda, Štěpán, Dan, Bára, Kamča a Markéta ( a nahoře kontrola od Zdenečka ).

 
« Zpět


Diskuse: "Poslední víkendovka a Jardova exhibice"
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře

Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.