Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

Přes všechny předpovědi byla první letošní škola skvělá

21.12.2011, 15:00,

Dan - Apokalyptické předpovědí s deštěm a orkánem se nakonec naštěstí nevyplnily. Pravda, v pátek se nám trochu počasí vymklo, asi 4 hodiny pršelo i na Bedřichově a trochu foukalo. Nicméně jediný problém bylo nacpat všechna auta před penzion a to se nakonec podařilo. Norové na svém serveru předpovídali na druhý den  sněžení a teploty lehce pod nulou a na neděli chladněji a polojasno. Nakonec to beze zbytku vyšlo, ráno v sobotu chumelenice a sníh spíše na mikro. Bohužel, rolba vyjela až ráno a tak stadion byl ještě panenský a tak jsme na něm zůstali jen bruslaři, klasici jeli do stop do lesa.


Na odpolední lyžování už rolba naštěstí srovnala nejen stadion a tak odpolední lyžování bylo znatelně příjemnější. I když z pohledu výuky dopolední cvičení stability bylo nekompromisní. Na tento víkend se sešlo bezmála 30 výukychtivých lyžařů a tak jsme měli v šesti instruktorech co dělat. Ale bylo to v pohodě, jen vlhkost trochu zalézala za nehty a tak Trautenberg ( rum+griotka+čaj ) musel přijít ke slovu. Na večerní video jsem už trochu pletl jazykem, ne z alkoholu ale z únavy. Trochu se nám to zkomplikovalo ohledně kabelu, ale nakonec jsme to prohnali přes počítač a tak o své výkony ti co vydrželi nepřišli. Neděle už byla za odměnu. Dokonce chvilkami se začalo drát sluníčko, ale to bychom chtěli moc. Ale máza byla už lepší, vlhkost byla nižší a tak klasici měli trochu větší požitek z odrazu. Pilovali jsme všichni co to šlo a mnozí udělali neuvěřitelné pokroky. Vyzkoušeli jsme všechno co bylo potřeba a trochu i udělali něco pro sebe, protože sobotních  hodin na sněhu a nedělní  hodiny byly navíc i dobrý trénink. Bylo to nakonec veskrze příjemné, opět se sešli báječní lidé, atmosféra byla víc než pohodová a nakonec o to jde. A to že se u toho snad něco i naučili, to je bonus ne? Tak se snad uvidíme zase ve stopě nebo na nějaké škole či akci. Skolec všem a zase někdy.....

  

  

   

 
« Zpět


Diskuse: "Přes všechny předpovědi byla první letošní škola skvělá"
Datum: Jméno: Komentář:
22.12.2011, 13:07 Mirek Děkuji
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře

Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.