Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

Přijďte otestovat Atomic World Cup Featherlight 2011 !!

10.02.2010, 13:58,

Dan Baran – Tuto sobotu 13.2. v rámci jednodenní školy běžeckého lyžování budeme na stadionu kromě výuky prezentovat naše Testcentrum včetně žhavé novinky – závodních Atomic WC Featherlight pro příští sezónu. Máte – li zájem dozvědět se něco o naší škole běžek nebo vyzkoušet některé závodní modely od značek Atomic, Salomon, Madshus, Rossignol nebo Ski Trab, přijďte v sobotu po 10-té hodině na bedřichovský stadion !!

 


Tato sobota je ve znamení výuky, kdy zhruba na třicet přihlášených začne okolo desáté hodiny zdokonalovat techniku pod dohledem našich instruktorů. Napadlo nás v rámci této akce udělat menší prezentaci naší Školy běžeckého lyžování a případné zájemce zasvětit do způsobu výuky a seznámit je také s TESTCENTREM, které v rámci školy ve spolupráci se Skimagazínem a Skiservisem Mára provozujeme. Naše Testcentrum má k dispozici zhruba na 50 párů nejvyšších závodních modelů výše uvedených značek pro sezónu 2009/2010 a dokonce modely pro příští sezónu. Chcete li vyzkoušet závodní lyže a porovnat se svými nebo uvažujete o koupi lyží některé z těchto zanček, můžete využít našeho Testcentra a nejen v rámci této prezentace otestovat vybrané lyže. K dispozici je také zhruba 30 párů závodních bot od značek Salomon S-LAB a Atomic World Cup. Na stadioně budeme mít postavený stánek, kde budou všechny lyže prezentovány a zároveň budeme podávat informace nejen k naší škole. V rámci prezentace uvedeme také premiéru lyží Atomic World Cup Featherlight 2011 , které jsou v současné době asi nejlehčími lyžemi na trhu. Je to díky Nomex jádru a Ultralight Densolite bočnicím – technologii používané v konstrukci letadel. Jedná se o velmi zajímavou lyži s výborným vedením a stabilitou zejména na tvrdých podkladech. V rámci předvedení tohoto modelu jsou k dispozici i modely Word Cup bot pro příští sezónu.
Budeme vám k dispozici po celou sobotu od 9 do 17 hodin. Přijďte, rádi vás uvidíme…..
 

 
« Zpět


Diskuse: "Přijďte otestovat Atomic World Cup Featherlight 2011 !!"
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře

Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.