Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

Proběhlé školy byly prostě skvělé

18.02.2016, 16:21,

Letošní zima není úplně podle představ, ale u nás v Jizerkách se od J50 nepřetržitě lyžuje. A tak všechny školy vypsané v rámci termínu se uskutečnily. V časové tísni jsme toho moc nenapsali, ale dá se říci, že jak první lednová tak první únorová škola proběhla v dobrých sněhových podmínkách, Na lednové škole jsme měli i rodiny se svými ratolestmi, v únoru jsme zase měli narváno všemi věkovými kategoriemi.


Pro letošní rok jsme zakoupili na natáčení videa Go Pro kameru a záběry jsou z toho skvělé. Protože mnozí z vás se chtěli vidět i později, rozhodli jsme se videa s vašimi výkony umístit na You Tube. To jsme ale netušili, co nás čeká. Točíme sice v solidním rozlišení, což nám umožňuje při přehrávání dobře krokovat a upozorňovat na záludnosti běžeckých stylů, nicméně dávat takto veliké soubory na You tube se ukázalo jako práce na celý den. Takže jsme hledali, konvertovali do lepších formátů a daří se. Takže odkazy na první lednovou školu jsou zde :

https://youtu.be/K2J6CKg9PvA skate

https://youtu.be/XMht0eRcNTU skate

https://youtu.be/I746fkf7fkA skate

https://youtu.be/vfP0n2cLDDI klasika

V dalším článku v průběhu příštího týdne sem dáme i videa z obou únorových škol. No a co dodat závěrem - všichni se snažili a doufám, že jste si lyžování užili a tak někdy ve stopě -SKOL!!

 
« Zpět


Diskuse: "Proběhlé školy byly prostě skvělé"
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře

Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.