Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

První letošní víkendovka

19.01.2012, 16:54,

Dan - první víkendová škola v roce 2012 byla trochu větrná a v sobotu mrazivá. Naštěstí natolik, že jsme mohli na klasiku mazat normální vosky a zapomenout na všudypřítomné mejdlo. Opět čtyřicítka lidí nám dala zabrat, ale v šesti instruktorech jsme to zvládli. Sešla se opět dobrá partička a tak jsme kromě výuky i pěkně poseděli a podebatovali samozřejmě u dobrého vína či horké griotky. 


Abych se neopakoval, jen pár fotek, které jsem totálně promrzlými prsty stihl nafotit, nejsme tam zdaleka všichni - do záběru hromadné fotky bychom se tam ani nevešli. 

 
« Zpět


Diskuse: "První letošní víkendovka"
Datum: Jméno: Komentář:
19.01.2012, 22:29 Robert Super akce
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře

Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.