Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

První lyžování venku - ledovec Dachstein

01.10.2011, 08:27,

Léto skončilo, ale zima je ještě daleko. Nicméně běžky ve sklepě už se ozývají ... tu situaci zná asi každý, tak proč si nespestřit podzimní běhání v dešti a blátě krásnou lyžovačkou na ledovci v masivu Dachsteinu (3005 m n.m.) vedle řady reprezentačních družstev, navíc pod dohledem opravdových odborníků, kteří vás naučí techniku klasiky i bruslení. Jako bonus je výuka mazání lyží, ukázky specielních běžeckých tréninků jako jsou například imitace či kolečkové lyže a možné formy regenerace. Komu jsou 3 nebo 4 dny pobytu málo, může si nakombinovat klidně 2 i 3 termíny dohromady.


Místo: Rakousko (EU) - Dachstein
Termín:
9-13.10.2013 - ještě 6 míst !
16-20.10.2013 -plně obsazeno !
 

Ubytování: penzion Fichtenheim, dvojlůžkové pokoje s příslušenstvím
Stravování: místní polopenze
Doprava: vlastní (v případě zájmu je možno jet s naším autem - kapacita omezena)
Minimální počet účastníků: 5 (jeden termín)

Maximální počet účastníků: 25 (jeden termín)
Začátek: večeří na penzionu v 18:00 dne 5.10. (respektive 9.10. a 12.10.)

Konec: po odpoledním tréninku kolem 15:00 dne 9.10. (respektive 12.10. a 16.10.)
Náplň kempu:
zdokonalení techniky klasiky a bruslení,
rozbor techniky u videa,
servis lyží,
testování lyží a bot,
kolečkové lyže,
imitace,
regenerace a masáže

Cena:
4 dny 9800 Kč
3 dny 7400 Kč
obsahuje 4 noci (respektive 3) ve dvojlůžkovém pokoji v penzionu, 4x (respektive 3x) místní polopenzi, permamentku na lanovku na ledovec s placeným vjezdem k lanovce, výuku klasické a bruslařské techniky, ukázku přípravy lyží, videoukázky a rozbor techniky pomocí videa


 

 
« Zpět


Diskuse: "První lyžování venku - ledovec Dachstein"
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře

Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.