Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

První škola letošní zimy - klister i tuhý.

06.01.2015, 17:19,

O víkendu proběhla první letošní škola a bylo to zajímavé. Zatímco na sobotní výuku jsme mazali klistry, do neděle napadalo a jeli jsme na tuhé vosky. Byli jsme rádi, na sobotním zmrzlém povrchu byla pro všechny účastníky výuka jako křest ohněm. Kdo zvládl jízdu bez holí na tvrdém podkladu v sobotu si v neděli na čerstvém sněhu liboval. Na stadionu bylo v sobotu trochu těsno, ale technika se pilovala do úmoru. A pád na zem opravdu bolel, ale naštěstí byli všichni stateční a drželi se raději ve stoje. Večerní video ukázalo, že je ještě co zlepšovat, ale obecně dělali všichni pokroky. Byli i tací, kteří na tom stáli poprvé, ale v neděli byste to nepoznali !


Nemá smysl popisovat program, který je víceméně obdobný na všech školách, ale nedělní lyžování bylo pro všechny odměnou. Multigrade a trochu dehťáku a na klasice to frčelo parádně. Já se po sobotní klasice v neděli věnoval bruslařům a 1/1 zvládli všichni, což pro mne bylo příjemným překvapením. Opět příjemní "žáci" a tandem Zdeneček, Jarda a Štěpán je osvědčený. Sluníčko se objevilo až v úterý a prašan byl také - kýč jsme bohužel propásli. Ale nevadí, příští škola za 14 dní bude určitě také skvělá. Skol Dan

Těžko na cvičišti....

Těžká pára medvěd Jára ....

 
« Zpět


Diskuse: "První škola letošní zimy - klister i tuhý."
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře

Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.