Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

První tréninky na sněhu - tunel Oberhof

01.10.2011, 07:21,

Tréninkový kemp v Oberhofu je první příležitost, jak se dostat na sníh v době, kdy ještě "zuří" letní teploty. Loňské zkušenosti se 4-denním pobytem ukázaly, že prvotní nácvik techniky, rovnováhy na sněhu a hlavně zážitek z prvního lyžování má své přednosti. Malebné prostředí německého Oberhofu spolu s ideálními tratěmi pro kolečkové lyže nedaleko biatlonového areálu osloví všechny, kdo mají rádi běžecké lyžování.


Termín : 26-29.9.2013 - již obsazeno

Cena : 6900,- Kč bez dopravy

Cena obsahuje ubytování v penzionu v apartmánech, polopenzi snídaně - večeře ( začínáme večeří ve čtvrtek, končíme snídaní v neděli ), vstup do tunelu na 2 hodiny 3 x, výuku techniky + tréninky 2 hodiny tunel + 1-2 hodiny suchý trénink, videorozbory, přednášky. Cena neobsahuje dopravu - možno jet s námi nebo individuálně.

Program :

čtvrtek do 14.00 příjezd do Oberhofu+ubytování

16-18.00 - nácvik techniky na tratích - kolečkové lyže, imitace

19.00 - večeře

pátek : 8.00 snídaně

9-11.00 hod suchý trénink

14-16.00 tunel

19.00 večeře + videorozbor, technika teorie

sobota : 8.00 snídaně

9-11.00 hod suchý trénink

14-16.00 tunel

19.00 večeře + videorozbor, přednáška o výživě

neděle : 8.00 snídaně

11.00-13.00 tunel

14.00 - odjezd

Více o podmínkách a zajímavostech se dočtete v našich článcích zde :

http://www.skolabezky.cz/post/pozvanka-do-oberhofu-260/

http://www.nordicteam.cz/products/treninkovy-kemp-v-oberhofu/

Trať v tunelu měří okolo 1200 metrů při souvislém projetí okruhu a dvou přilehlých smyček

Nácvik techniky se neobejde bez holí, na klasiku je po celé délce 2 x stopa při kraji

V

 
« Zpět


Diskuse: "První tréninky na sněhu - tunel Oberhof"
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře

Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.