Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

První víkendovka dle Hanče A Vrbaty

22.12.2012, 17:36,

(Dan) O minulém víkendu se sešlo téměř na čtyřicet účastníků, tentokrát klasiků a bruslařů napůl na naší první škole. Měli jsme radost z toho, že je dost sněhu i když předpověď nevypadala zrovna vábně. A jak předpověděli, tak také splnili. Hačaba skládající se chvíli z deště, chvíli z mokrého sněhu vykonala na klasicích své. Začínali jsme na tuhých, potom klistry a potom opět překrýt tuhými. Ale šlo to a to bylo nejdůležitější.


Nakonec jsme oba dva dny přežili ve zdraví, přestože zima v kombinaci s vlhkostí zalézala na nehty. ale to byl spíše problém nás instruktorů, protože frekventanti nevypadali na zkřehlé trosky. A tak se jezdilo, až se z nás kouřilo, protože motivace všech na začátku sezóny byla znát. Vzhledem k množství lidí jsme úplně zapoměli fotit a tak společná fotka bohužel chybí. nakonec jsem sejmul dva obrázky z videí, která jsme točili pro zhlédnutí techniky. A i na těch je vidět poněkud Hančovské počasí. Ale nakonec jsme všichni byli rádi, že jsme mohli lyžovat, vždyť není vyjímkou prosinec bez sněhu. Nutno jen dodat, že sněhu je nahoře dost a mírně přisypává. To jen pro ty, kdo panikaří při příjezdu do Liberce, kde sníh málem zmizel. Takže doufám, že se uvidíme na vánočních Sprintech, které pořádáme v Bedřichově 28.12. !! A nebo skolec ve stopě ......

 
« Zpět


Diskuse: "První víkendovka dle Hanče A Vrbaty"
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře

Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.