Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

Sezona se blíží !

06.09.2015, 16:55,

Dan - Máme tu podzim a my jsme Vám připravili termíny podzimních a zimních škol. V průběhu září také připravíme elektronické přihlášky tak, abyste se mohli již přihlašovat a rezervovat si termíny. První dvě zimní školy budou již tradičně možné absolvovat i s malými ratolestmi, o které se postarají naše instruktorky. A tak nic nebrání tomu, přijet a nebýt ničím limitován. Na podzim jsou připraveny tradiční jednodenní školy ve Vesci na kolečkových lyžích pro ty, kteří nic nechtějí ponechat náhodě a zkusit další tréninkový prostředek. Půjčíme Vám vše, boty, hole i kolce. A škola na Dachsteinu jde s námi již do jedenácté sezóny, tak není moc co dodávat. 


Pro tuto sezónu budou připraveny i nové modely Atomic a Salomon, takže budete moci vyzkoušet vše včetně od loňska populárních lyží Skin Tec a RC Skin s kobercem na klasiku, které kvitovaly zejména ženské účastnice. A v rámci jednodenní školy 2.1.2016 bude i velké testování na stadionu Bedřichov, kde bude možné na místě vyzkoušet více modelů. Ubytování budeme absolvovat na hotelu Jelínek, který se loni osvědčil hlavně díky poloze a zázemí. Takže přemýšlejte a hlašte se, těšíme se na Vás !!!

 
« Zpět


Diskuse: "Sezona se blíží !"
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře

Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.