Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

Sezóna za dveřmi a víkendovky takřka plné !!

01.11.2012, 17:38,

Dan - Napadlo trochu sněhu a ejhle - přihlášky začaly chodit po tuctech. Jsme samozřejmě rádi, že máte o naši školu zájem, ale chceme upozornit jen na několik důležitých informací. Vy co ještě váháte, příliš neotálejte, protože s blížícím se sněhem se zaplní rychle i vypsané rezervy účastníků. Protože je problém na Bedřichově sehnat ubytování pouze na víkend ( všichni preferují týdenní pobyty ) , je vypsaný počet míst definitivní a není potom již moc možností. Samozřejmě, kdo má ubytování své, může se přihlásit, protože kapacita míst je daná naším ubytováním.


Přesto i tak máme své limity, protože v rámci zachování kvality výuky chceme na jednoho instruktora mít max. počet 6-7 účastníků. Ani my nejsme nafukovací....

Ohledně prosincového termínu - hodně se ptáte na to, když nebude sníh. Tuto variantu si samozřejmě nepřipouštíme avšak pokud nenapadne, vypíšeme náhradní termín nebo se můžete přihlásit do jiného termínu. Pokud ani to vás neuspokojí, vrátíme peníze v plné výši na váš účet.

Pokud se někde uvolní místo, vždy o tom informujeme na těchto stránkách. Děkujeme dopředu všem, kteří se přihlásili a něco jim do toho vleze, že včas pošlou zprávu o odhlášení. Uvolní se místo pro jiné a můžeme to včas nabídnout. To jen tak ve zkratce, pokud něco máte, volejte a mailujte !!

 
« Zpět


Diskuse: "Sezóna za dveřmi a víkendovky takřka plné !!"
Datum: Jméno: Komentář:
01.03.2016, 23:11 Howardfut строительство загородного дома
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře

Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.