Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

Sezóna začala !!

28.11.2010, 07:19,

(Dan) Zdravíme všechny běžkaře, tak je to tu! Dnes jsme vyběhli z Bedřichova na klasice a bylo to epes ráres. Modrý extra, prašan, klasiky a ve stopě první potácečka v sezóně.  Ale příjemné lyžování, bylo to skluzné a kromě spodní partie po Buk i bez výraznějších špatných míst. Nové lyže bych si raději ještě nevzal, ale stačí ještě 10 cm a bude to...


Měli jsme hlášky už ve čtvrtek, že na šutrovkách se dá a nahoře okolo Rozmezí je 30 cm. Jizerská O.P.S. zareagovala briskně ( pochvala ) a ve čtvtrek i v sobotu projela stopy skútrem. Včera v sobotu odpoledne byly stopy už trochu od lidí rozježděné, přesto to bylo parádní, hlavně od Nové Louky k Hřebínku a k Máří. Dál jsme se nedostali, napoprvé se nám zdály plíce dostatečně zahleněné. Meteorologové hlásí na horách do pondělka až 30 cm , to by bylo žůžo. Na závěr zpráva pro ty, kteří se těší na prosincovou víkendovou školu - vše nasvědčuje tomu, že sníh bude a tak sledujte naše stránky s aktualitami a určitě pošleme včas mail s informacemi. SKOLEC !!

 
« Zpět


Diskuse: "Sezóna začala !!"
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře

Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.