Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

Sluníčko, prasklej Jarda a rozražená Bára

20.01.2014, 19:17,

Dan - Víkendová škola tento pátek začala opravdu parádně. Někdo se mi chce jistě pomstít a opravdu se mu to povedlo. Nejprve jsem zapoměl zamknout krytky na zahrádce a než jsme dojeli na penzion, půlku jsem poztrácel. Ještě před tím Jarda , známý tím, že na všechno kašle si z toho kašle přetrhl břišní sval, což mi Klárka volala ve čtvrtek ráno. A vzhledem ke Štěpánovu telefonátu, že s lyžařským výcvikem se z Rakouska nestihne vrátit to celé začalo.


Prostě sedm ran egyptských. A tak jsme kombinovali a vykombinovali Zikyho, kterého zpočátku zajímala jen seznam účastníků, resp. účastnit. Po svatosvatém slibu, že tam jsou opravdu 2 pokoje mladých, inteligentních a krásných dívek svolil. Po příjezdu na penzion jsme zjistili, ýe všechno vychází až na paní Věru, která neměla již přijet a přijela. To jsme vyřešili i když mne to stálo polovinu optimismu, kterou jsem měl po příjezdu. Druhou polovinu optimismu mě stála žehlička, která vypověděla službu a tudíž musel Ziky počakt, až se vrátím z přednášky na hotelu Jelínek. Zapli jsme žehličku a tma. Pojistky jsme vyhodili asi až do Chvaletic. Nicméně vše nakonec proběhlo a já si dal na konec dne panáka, protože jsem měl pocit, že tentokrát si ho zasloužím. Aby toho nebylo dost, celou noc jsem se budil, neb jsem slyšel neustál jak venku teče voda a zoufale jsem přemýšlel, co v tom dešti budeme dělat. Jak se potom ukázalo, byl to potok pod penzionem a lyžařský Manitou se nade mnou slitoval, protože sluníčko a nádherné lyžování bylo odměnou nejen pro nás instruktory , ale i pro všech 43 (!) účastníků této školy. Pro mne to byla i trochu satisfakce, protože mnozí mi v týdnu nevěřili, když jsem tvrdil že lyžujeme. Inu - pamatujte - nestahovat kalhoty když brod je ještě daleko. Sice si svoji daň při výuce vybrala i Barča, která při předvádění dlouhého skluzu na jedné lyži malinko zadrhla a odřela si bradu.To se ale stává i nejlepším, snad se nebudou myslet v rodině, že jí tlučeme. Takže počasí vyšlo, konečně pár foteček to dostatečně ilustruje. Doufám, že příště kvůli sluníčku a trochu toho sněhu nebudeme muset přinášet tolik obětí...

Takže nakonec - skolec !

 

Sluníčko na stadionu

a

sluníčko i pod Kneipou ( mrkněte kolik tam je sněhu !!)

 

 
« Zpět


Diskuse: "Sluníčko, prasklej Jarda a rozražená Bára"
Datum: Jméno: Komentář:
04.05.2014, 20:26 Půjčovna vozů taxi Dlouhodobý pronájem vozů TAXI
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře

Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.