Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

Smutná zpráva

25.02.2015, 08:49,

 Naše řady navždy opustil náš kamarád a oblíbený instruktor Dědek - Zdeneček Krčmář. Se svou nemocí bojoval do poslední chvíle a my jsme věřili, že svůj závod doběhne vítězně. Bohužel se tak nestalo a tak nezbývá, než vzpomínat na jeho humor a jemu vlastní přístup při broušení techniky. "Nacpěte tam tu zadnici milostivá" se navždy stane hláškou naší školy. Ať ti to jezdí Dědku i tam nahoře !!!


 
« Zpět


Diskuse: "Smutná zpráva"
Datum: Jméno: Komentář:
03.03.2015, 13:49 šéba vzpomínka
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře

Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.